PRZYJĘCIA

Polski
Komunie, Chrzciny, Śluby
PRZYJĘCIA

 

OSADA Grill&Bar to miejsce, gdzie zwykły wypad ze znajomymi po pracy może stać się epicką przygodą. Gdzie urządzisz urodziny siostry i przyjęcie komunijne swojej pociechy.
Zorganizujemy Twój event z największą przyjemnością! Daj nam o siebie zadbać.

 

Skontaktuj się z nami.

 

+48 22 668 81 40                                       RESTAURACJA@ACCATA.PL

Zaplanuj z nami
CHRZCINY I KOMUNIE

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu organizacji przyjęć. Komunie są wydarzeniami, które odbywają się u nas już od lat. Ciekawe propozycje zestawów, oferta cukiernicza, wystrój i klimat miejsca sprzyja wspólnemu celebrowaniu tak ważnych chwil. Zapraszamy do kontaktu.

Inspirujące
PRZYJĘCIA

Życie przynosi wiele okazji do spotkań, a my lubimy je celebrować. Kolega dostał awans, trzeba zorganizować wieczór panieński czy baby shower? A może chcesz zabawić się na swoim wieczorze kawalerskim albo uczcić dziesięciolecie matury? Niezależnie od okazji warto pomyśleć o dobrym jedzeniu, zmrożonych napojach i kameralnym miejscu - to wszystko znajdziecie u nas.

 

Rodzinne
PIKNIKI

Poszukiwanie miejsca, wybór menu i oferty, która spełni wszystkie oczekiwania to prawdziwe wyzwanie przy organizacji każdego eventu. Osada Grill&Bar jest wręcz wymarzonym miejscem na wydarzenia na garden party i pikniki rodzinne. Szukasz więc lokalu, który ma atrakcyjny i duży ogród z możliwością aranżacji? Lokal musi mieć alternatywę na deszcz i znajdować się w dogodnej lokalizacji? Chcesz, aby Twoje menu było niepowtarzalne, grillowe i swojskie zarazem? A całość Twojego przyjęcia dopilnowana przez kompetentną i profesjonalną obsługę? Tak... Znalazłeś, więc swoją przystań, znalezłeś swoje miejsce - Osada Grill&Bar.

Sprawdź nasz
CATERING

Organizujesz przyjęcie, ale chcesz zrobić je w wybranej przez siebie lokalizacji? A może chcesz, abyśmy zorganizowali za Ciebie event? Niezależnie czego potrzebujesz skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, doradzimy i przedstawimy możliwości.

 

 

 

WIĘCEJ