strona główna

Polski
Zapraszamy do Nas
OSADA GRILL&BAR
Odkryj
OSADA GRILL&BAR

 

Marzy Ci się spokój i odrobina relaksu? Szukasz miejsca, w którym wśród zieleni mógłbyś zjeść pyszny domowy obiad i uciec na chwilę od zgiełku Warszawy? Uwielbiasz wiejską sielankę i uśmiechniętych ludzi?

 

GRILL & BAR OSADA to miejsce dla Ciebie!
Zapraszamy 

Organizujemy przyjęcia okoliczonościowe i firmowe niezależnie od zamknięcia dla gości indywidualnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją imprezy grupowej lub firmowej i jeszcze nie masz rezerwacji - zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

  +48 602 414 044
 
 
  INFO@ACCATA.PL
 
 
 
Odkryj Osadę...
JESTEŚMY OTWARCI
ZAPRASZAMY

.

Grillowane
MENU

Grillowanie to sztuka, mimo że pozornie trwa krótko. Sukces zależy od odpowiedniej marynaty, mieszanki przypraw, jakości składników i sposobu ich krojenia. Sprawdźcie co na Was czeka w Osada Grill&Bar.

WIĘCEJ

 

 

Magiczne
OGRODY

Piękne ogrody Osady stanowią doskonały azyl, źródło spokoju i pozwalają zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Doskonale nadają się na spotkanie w rodzinnym gronie, jak i na wypad ze znajomymi.

Rajska aura, jaką roztacza to miejsce, pozwala naszym Gościom na relaks i daje chwilę wytchnienia od pośpiechu, pędu codzienności. Natura, zieleń, przestrzeń oraz doskonale przygotowane dania grillowe są prawdziwą ucztą dla zmysłów.

 

Twoje miejsce
PRZYJĘCIA

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego z nas. Szczególny, rodzinny charakter tych spotkań wymaga profesjonalnej obsługi i odpowiednio dobranego menu.

Dzięki doświadczeniu i pasji zespół Osady zorganizuje dla Państwa iście biesiadne spotkanie z doskonałą kuchnią na pierwszym planie. Każde wydarzenie traktowane jest indywidualnie, dzięki czemu wymarzone przyjęcie jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do OSADY Grill&Bar.

 

WIĘCEJ

 

Poznaj
EVENTY & KONFERENCJE

Impreza firmowa, piknik, grill party, szkolenie czy świąteczna kolacja? Osada Grill&Bar, to idealne miejsce do organizacji eventu. Oddajemy do Państwa dyspozycji całoroczny namiot membranowy o łącznej powierzchni 570 m2 oraz starannie wypielęgnowane ogrody o powierzchni aż 1500 m2.

Drewniane ławy, grill i wielka scena dopełniają to miejsce tworząc unikatową i klimatyczną przestrzeń przyjazną evnetom. Miłośnicy biesiadnych klimatów i kuchni polskiej znajdą tu swoją przystań. Osada Grill&Bar świetnie sprawdza się także przy organizacji pikników i imprez dla dzieci. Plac zabaw we frontowym ogrodzie, zielony teren w tylnej części i przestronna przestrzeń namiotu to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZE MOŻLIWOŚCI