Eventy

MAGICZNE OGRODY

Piękne ogrody Osady stanowią doskonały azyl, źródło spokoju i pozwalają zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta. Doskonale nadają się na spotkanie w rodzinnym gronie, jak i na wypad ze znajomymi.

Rajska aura, jaką roztacza to miejsce, pozwala naszym Gościom na relaks i daje chwilę wytchnienia od pośpiechu, pędu codzienności. Natura, zieleń, przestrzeń oraz doskonale przygotowane dania grillowe są prawdziwą ucztą dla zmysłów.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to wyjątkowe wydarzenia w życiu każdego z nas. Szczególny, rodzinny charakter tych spotkań wymaga profesjonalnej obsługi i odpowiednio dobranego menu.

Dzięki doświadczeniu i pasji zespół Osady zorganizuje dla Państwa iście biesiadne spotkanie z doskonałą kuchnią na pierwszym planie. Każde wydarzenie traktowane jest indywidualnie, dzięki czemu wymarzone przyjęcie jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do kontaktu e-mail: info@accata.pl tel. 602 414 053.

Zobacz menu okolicznościowe

EVENTY & KONFERENCJE

Impreza firmowa, piknik, grill party, szkolenie czy świąteczna kolacja? Osada Grill&Bar, to idealne miejsce do organizacji eventu. Oddajemy do Państwa dyspozycji całoroczny namiot membranowy o łącznej powierzchni 570 m2 oraz starannie wypielęgnowane ogrody o powierzchni aż 1500 m2.

Drewniane ławy, grill i wielka scena dopełniają to miejsce tworząc unikatową i klimatyczną przestrzeń przyjazną evnetom. Miłośnicy biesiadnych klimatów i kuchni polskiej znajdą tu swoją przystań. Osada Grill&Bar świetnie sprawdza się także przy organizacji pikników i imprez dla dzieci. Plac zabaw we frontowym ogrodzie, zielony teren w tylnej części i przestronna przestrzeń namiotu to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Niemal nieograniczone możliwości aranżacji, jakie stwarza główna część namiotu, sprawiają, że chętnie organizowane są tutaj zarówno jubileusze, imprezy integracyjne, jak i wydarzenia medialne.

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, to tylko niektóre z imprez jakie miały u nas miejsce. Co roku latem odbywają się koncerty, oglądamy mecze na wielkim ekranie, gościmy stenduperów i występy grup tanecznych. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez firmowych i rodzinnych.

IMPREZY I SPOTKANIA FIRMOWE

Chcesz zorganizować imprezę firmową, piknik rodzinny, grill party, szkolenie lub świąteczną kolację? OSADA to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju eventów. Oddajemy do Twojej dyspozycji namiot membranowy o łącznej powierzchni 570m2 oraz starannie wypielęgnowane ogrody o powierzchni aż 2000m2.

Dysponujemy m.in.:

  1. sceną 6x8
  2. ekranem 4x6
  3. ekranami LCD
  4. sprzętem multimedialnym (nagłośnienie, oświetlenie)
  5. bezprzewodowym internetem
  6. stanowiskami grillowymi
  7. drink barem oraz roll barami
  8. ogródkiem z paleniskiem pod ognisko
  9. placem zabaw dla dzieci
  10. dużym parkingiem

Oferta cenowa przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, w oparciu o termin spotkania, liczbę osób, menu oraz aktualne promocje.

Zachęcamy do kontaktu z nami:
Dział Handlowy
e-mail: info@accata.pl
tel.: 22 668 96 03